W zeszłym sezonie Polonia Bydgoszcz słabo radziła sobie na początku meczów. W tym roku powinno być zdecydowanie inaczej.
14 sierpnia 2025 r. – finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy. Wiktor Przyjemski, który już ogłosił, że wraca do macierzystego klubu.