Środowe popołudnie przyniosło nam sporo juniorskiej rywalizacji, to wszystko w ramach eliminacji do srebrnego kasku, który jest przepustką do walki.
W sobotnie popołudnie odbył się pierwszy w tym sezonie sparing w Opolu. Miejscowy Kolejarz podejmował ROW Rybnik. Lepsze okazały się.